Blog je opět v provozu! (30.6)

Duben 2014

!!REKLAMY SEM!! a nikam jinam

29. dubna 2014 v 13:50 | Scrat |  O blogu
V poslední době mě hrozně iriruje, když se podívám na blog a hele - nový komentář! Jakmile skončím vždy se svým jásacím rituálem a chci si ten komentář přečíst - ejhle, reklama!
Já vím, že si někdo potřebuje třeba zvýšit návštěvnost a tak, jenže nechtějte zažít to zklamání, když čekáte na nový komentář k povídce a vy si ten článek ani nepřečtete a drze mně žádáte, abych se podívala na váš blog. Já takovéhle věci už nechci trpět, takže jsem se teď hezky rozhodla založit sekci na reklamy a vy si tam pište co chcete, já se na váš blog klidně ráda podívám, můžou tam psát i moje SB když mě chcou třeba informovat o kontrole SB na jejich blogu, můžete mi tam psát i zprávy a vzkazy, prostě cokoliv se netýká jiných článků, já to budu pravidelně prohlížet a odpovídat a všichni budeme šťastní a spokojení.
Ale pokud se někdo odváží napsat reklamu někam jinam tak má u mě blokovaný přístup to si pište, takže si to pamatuje! A už si nemůžete stěžovat, že tu nemám sekci na reklamy, protože jsem ji právě založila.
A kdo se se mnou vsadí, že tohle bude nejkomentovanější článek? :D
Scrat

Nucená společnost - 2. kapitola (2/2)

19. dubna 2014 v 21:30 | Scrat |  Nucená společnost
A zde je druhá část :) Kdo nečetl první zde je první část 2. kapitoly.

Nucená společnost - 2. kapitola (1/2)

19. dubna 2014 v 21:15 | Scrat |  Nucená společnost
Tak je to konečně tu. Ano, já vím. Trvalo to snad ještě dýl něž to předchozí čekání, a to jsem vám slíbila, že už takhle dlouho nikdy čekat nebudete.. No, takže vám teď slibuju, že už nikdy nebudu nic slibovat. Na svou obranu musím říct, že tahle kapitolka je pekelně dlouhá, má celkem devět stran, takže jsem byla donucena ji rozdělit na dvě části, ovšem nenechte se zmást, jsou to dvě části, ne dvě kapitoly, protože kapitol bude prostě třináct, jako epizod v jedné řadě a basta. No, takže si to užijte, budu se snažit třetí kapitolu sem dopravit co nejdřív, ale teď mám moc práce s jinými povídkami, akže to bude trochu trvat. No, a ještě bych chtěla dodat, že se ve třetí kapitole objeví někdo, kdo se objevil i 1. řadě obnovených sérií Doctora, takže můžete hlasovat v anketě pod druhou částí této kapči, kdo si myslíte že to je :3 A teď už: Allons-y!
P.S.: Kapitolu bych chtěla věnovat Thalie/Paní Času (stále mění přezdívky) :)
Vaše Scrat

Všechno nejlepší Davide Tennante!

18. dubna 2014 v 16:01 | Scrat |  Doctor Who
Ano je to tak. David Tennat dnes slaví své 43. narozeniny!
Na jeho počest jsem stvořila takovou koláž z mých obrázků, protože jsem ho nakreslila už nesčetněkrát :3
Já vím, nemá to žádný řád, ale mě se to docela líbí :D
Všechny ty obrázky najdete celé na mém instagramovém účtu.
Vaše Scrat :)

Něco jako "deníček" (?)

16. dubna 2014 v 21:16 | Scrat |  Kecy v kleci
No,tak se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla (týden! jak jsem jen mohla! :D), ale důvodem byly především povídky, které chystám, protože jsem teď pořád psala a psala. Moje "literární múza" je ke mně nemilosrtdná, protože nejdřív žádná inspirace a pak na mě toho navalí tolik. V květnu tu bude tedy "menší" nával povídek, protože má ségra má na konci dubna narozeniny a já se rozhodla jí několik povídek napsat k narozeninám a potom jsem se ještě přihlásila do jedné literární soutěže a taky jsem napsala povídku do mého vlastního projektu One Day With one Doctor, plus ještě nějaké ty ostatní, takže toho bude fakt dost.
A taky jsem vám chtěla oznámit, že jsem začala s glosováním! Kdo neví co to je, je to vlastně, když si stáhnu nějakou povídku, která se mi třeba moc nelíbí, nebo je blbě napsaná, do Wordu a potom to komentuju nějakou jinou barvou písma aby to bylo přehledné, ale nesmím nic z textu umazávat ani upravovat, prostě jen glosovat. Až dodělám svůj první glos (který je mimochodem na jednu fanfiction na kapelu Tokio Hotel) tak ho dám na uloz.to a můžete si ho stáhnout jestli chcete :) (tady je ten originál, který chci glosovat. Je to fakt hrůza.)
Jo a také sem hodlám přidat novou rubriku s názvem "Cestování". V květnu totiž jedu na týden do Anglie (prostě jsem se musela pochlubit!) a dokonce navštívíme pravej dům Sherlocka (fangirling!) a taky odtamtud pošlu dopis Davidovi Tennantovi s žádostí o autogram :3 Mimochodem, až ho napíšu, budu potřebovat pomoc od někoho z vás, abyste mi to přeložili do AJ, jelikož na Angličtinu jsem fakt tupá a nerada bych to napsala s nějakou chybou a Tennie by mi pak svůj autogram neposlal, *fňuk* to bych nepřežila! Mno o tom ale až později, protože to ještě nemám napsaný *stydí se*.
Mno, ale to jsem zase dbočila, prostě do té rubriky "Cestování" tam napíšu o každém dnu v Anglii plus i nějaké fotky a budu to psát jako příběh, takže tam budou i přímé řeči a tak. Doufám, že to dodržím :D
A ještě něco. V poslední době jsem závislá na hře "Weeping Angels Slenderman" a to je člověk prostě v takovým labyrintu a na každým rohu je plačící anděl (Whoviani vědí :D :3) a ty se na ní musíš furt koukat, ale musíš přitom také získat klíč od TARDIS, který tam někde je a potom najít i tu TARDIS a odletět s ní. No, zatím jsem získala jen ten klíč a dál se mi to nepodařilo, protože ty andělské svině číhaj na každým rohu a chcou vás zabít (nečekaně). No, ale blbý na tom je, že ti andělé NEMAJÍ oblečení, takže je to trochu úchylný a navíc mají hnusný oči a některým dokonce chybí ruce a tak.
Když jsem to hrála poprvé, já debil jsem zmáčkla takový tlačítko, kterým se zhasíná baterka, takže mě hned zabili :D
A tady je odkaz, kdo by si to chtěl stáhnout, ale upozorňuju, že je to strašidelný a že se z toho poděláte strachy (!nehrát v noci!) a taky doporučuju ztlumit zvuk, protože je tam taková morbidní hudba a když vás ten anděl zabije tak to začne hrozně ječet. Já, když mě poprvé zabili a ozval se ten jekot tak jsem ten tablet strachy upustila na zem :D No a jmenuje se to Weeping Angels Slenderman, protože je to jako Slenderman, akorát s plačícími anděly. No a už sem dávám ten odkaz:

(obrázek ze hry. zdroj kliknutím)
No a během prázdnin hodlám přidat nějaké ty jarní fotky (já vím, už zase) a další články. No, a stále dokopávám moji bettareaderku The girl who comes late k obetování 2. kapitoly NS, takže mi držte palce :D
Hezké prázdniny vám všem
Scrat
P.S.: Moje mladší sestřička si založila blog, sice tam ještě není žádný článek a na designu se pracuje, ale stejně se tam můžete kouknout: glumka-denik.blog.cz :D

Liebster award tag podruhé

9. dubna 2014 v 17:48 | Scrat |  Challenge
Mno, omlouvám se za předchozí článek, asi ho v blízké době smažu.
Jde o to, že mě Ter nominovala do tagu Liebster Award tag. Sice to plní už podruhé, ale což. (Předchozí Liebster award)
Musím totiž napsat 10 věcí o sobě a pak zodpovědět na 10 otázek od Ter a pak vymyslet 10 otázek, na které zodpoví tři lidi, které nominuju.
10 věcí o mě: (A budou to jiné věci, než jsem psala předtím, jo?)
1. Jsem Melancholik (asi)
2. Ve škole jsem byla(a možná stále jsem) obětí psychické šikany (článek o tom)
3. Jsem naivní pesimistka.
4. Mám jednoho králíčka a jmenuje se Felix.
5. Od března je mi 13 let.
6. Moje oblíbená postava z Harryho Pottera je Lenka Láskorádová.
7. Ve škole mě nejvíc baví Čeština a Biologie.
8. Nesnáším nafoukané lidi.
9. Jsem věřící.
10. Jsem napůl Slovenka - můj táta je Slovák.

A teď zodpovím otázky:
1. Chtěla by jsi být prezidentkou? Proč?
Ne, nechtěla, protože bych byla akorát všem pro smích a kdykoli bych cokoli udělala špatně, bulvár by si na mě smlsnul. Navíc, podle mě prezident jako takový ani nemá žádnou moc, vlastně jen reprezentuje náš stát a já stejně těmhle vládním věcem nerozumím.
2. Jaký je tvůj oblíbený film?
Teda já spíš sleduju seriály nebo čtu knihy, ale za zmínku stojí aspoň Náhradnice (recenze zde), Univerzální uklízečka, všechny díly HP a taky Hobit a Pán Prstenů.
3. Myslíš,že nastane KONEC SVĚTA?
No jednou určitě, ale určitě se too stane tehdy, kdy to budeme čekat nejmíň :)
4. Co je tvůj životní sen,jestli nějaký máš?
Stát se spisovatelkou nebo se setkat s Rowllingovou.
5. Čeho se bojíš?
Ohně, Plačících andělů, zla..
6. Tvůj oblíbený herec/herečka?
David Tennant ♥ A taky Benedict Cumberbatch a Evanna Lynch :)
7. Jakou 'věcí' by jsi chtěla být? :D
Dobrou knihou :3
8. Tvůj oblíbený nápoj?
Domácí máslový ležák :3
9. Oblíbená barva?
Zelená :3
10. Jablko × Meloun?
"I hate apples, apples rubbish" u mě neplatí :D Já mám ráda jabka a melouny jsou na mě moc sladký a vodnatý takže jabka :3Zdroj kliknutím na obrázek.
A teď poslední část. 10 otázek pro nominované:
1. Jsi věřící a pokud ano, jakého náboženského vyznání?
2. Tvůj názor na feministky?
3. Čemu chceš věnovat nejvíc svého času?
4. Setkal(a) jsi se už s nějakými nepříjemnostmi nebo konflikty, které jsi musel(a) řešit?
5. Máš sourozence?
6. Co bys neudělal(a) nikdy v životě?
7. Oblíbený seriál?
8. Jsi introvert nebo extrovert?
9. Oblíbené vůně?
10. Pro co/koho žiješ a kdyby se s tím/ním/ní něco špatného stalo co bys udělal(a)?

A teď nominovaní:
Lilly (lillys-books.blog.cz)
LinDa (allm.blog.cz)
Plačící anděl (placici-andel.blog.cz)
NeFeReT (crazynef.blog.cz)

To by bylo asi vše!
Scrat

To je hrůza!

9. dubna 2014 v 16:52 | Scrat |  Kecy v kleci
To je hrůza, zrovna jsem si byla nasazovat ty rovnátka a ten debilní zubař si ze mě dělal srandu a pak se divil, že jsem na něj naštvaná a že brečím a pak se na mě všichni dívali jak na psychopata a já měla chuť se podřezat! Naštěstí se mi to nepovedlo, možná to byl jen chvilkový vztek, ale měla jsem pocit, že jsem na světě zbytečná a že si nezasloužím žít a pak na mě byla ještě máma naštvaná a hučela do mě, že jsem jí udělala ostudu a mě je teďka úplně strašně!
Omlouvám se za krátkost a depresivnost tohoto článku, ale někam jsem to napsat musela.
Vaše "stáležijící"
Scrat

Budu mít rovnátka?!

7. dubna 2014 v 15:36 | Scrat |  Kecy v kleci
(Omlouvám se za svou dvoudenní neaktivitu, ale holt nemusím psát článek každý den, že :D)

Dojmy ze 3. série Sherlocka

4. dubna 2014 v 17:54 | Scrat |  Sherlock BBC
Upozorňuji na SPOILERY pod perexem, takže vstup na vaše vlastní riziko. :)

The Day of the Bowtie! ♥

3. dubna 2014 v 17:34 | Scrat |  Doctor Who
Zdravím!
Dnes (jak většina Whovianů ví) je DAY OF THE BOWTIE! Čili "den motýlků". Já jsem si vzala dnes do školy černý bowtie. Kupodivu pár lidí utrousilo "máš hezkýho motýlka" což je k podivu, zvlášť v naší třídě. Viz tento článek.
Mno, byl to docela fajn den, odpoledne jsem se koukla na facebookouvou stránku "The Day of The Bowtie" a vidím tam spoustu fotek lidí s motýlky, tak proč ne, vyfotila jsem se taky. To jsem já (necelá):
Ehm, žádné urážky nepřijmám. Jasně, nevidíte můj ksicht, ale stejně nemůžu za to, jak jsem se narodila, že. Ale mohlo to být horší. Teď mám jen hnědý vlasy a nos ála Severus Snape, ale však jsou na světě lidi s ještě většíma nosama, ne? (pochubuju..)
Však, vy můj nos nevidíte, tak nač se plašit, nebudu přivádět infarkt svým věrným čtenářům..
Tak už dost! To jsem fakt přeháněla, úplně jsem odbočila od tématu :D
Takže mi milí whoviánci, vzali jste si na sebe taky bowtie? :)
A kdo neví o co jde a ptá se, proč vlastně všichni nosíme bowtie, (napsala bych motýlky, ale "bowtie" zní líp :) )

I'm wearing a bowtie because bowties are cool! :D

Vaše Scrat :3
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!