Blog je opět v provozu! (30.6)

Září 2014

13 Days Whovian challenge

27. září 2014 v 20:04 | Scrat |  Challenge
Zdravím!
Nejdřív bych se chtěla ospravedlnit, neboť článek London 4 je v nedohlednu. Mám spoustu učení a za to září jsem nasbírala i nějaké špatné známky. Nejspíš bude Anglie jednou za čtrnáct dní, protože to dá práci všechny fotky zmenšit (blog mi nechce vzít jejch formát), nadepsat je a napsat co se všechno událo. (Obvykle to trvá celé páteční odpoledne a pak ještě sobota ráno, když si nastavím budíka na brzo. "Sice se nevyspím ale bude článek!" :D No, a díl 4 je obzvlášť bohatý, takže jsem to nestihla.) Doufám, že vám menší pauza nebude vadit.
Za další, nedávno jsem s mladší sestrou hrála tu hru, kde myslíte na nějakou postavu a ten druhý se ptá na otázky ano/ne, dokud to neuhodne, však znáte to. No, potom to sestra chtěla zůžit jen na herce, ale tam jsem prohrála na celé čáře. Vypadalo to asi nějak takto:
Sestra: Je to muž?
Já: Ano.
S: Je slavnej?
J: Ano.
S: Je sexy?
J: Ano.
S: Benedict Cumberbatch?
J: Doprčic!
No, takže "herci" nebudou v této hře asi má oblíbená kategorie :D
Ale už jsem totálně odbočila, takže se vrhneme na dnešní článek. Včera to byl rok, co jsem začala sledovat Doktora, takže jsem se na počest toho rozhodla vyplnit Whovianskou challenge. Enjoy!

Vashta nerada - báseň

25. září 2014 v 15:28 | Scrat |  Poezie
Zdravím!
Tuto báseň někteří z vás asi znají z Gallifrey.cz, kde se objevila v lednu a já jsem si nedávno vzpomněla, kolik že jsem to udělala těch Doctor Who básní a tak je teď budu zveřejňovat :) Tato báseň je s názvem "Vashta nerada" :) Dobře se bavte :)
P.S.: Zítra je výročí jeden rok, co jsem začala sledovat Doctora! Ten čas tak letí! :)
---

Den hobitů

22. září 2014 v 20:33 | Scrat |  Hobit a Pán Prstenů
Zdravím!
Dnes, jak mozí ví, byl den Hobitů. Vzala jsem si na sebe do školy hobití kostým a jak na to lidi kolem mě reagovali si můžete přečíst v celém článku :)

Trip to England 2014: Day 3 - Hrad Dower

20. září 2014 v 15:28 | Scrat |  Cestování
Zdravím!
Dnes je tu další díl Anglie, tentokrát již OPRAVDU v Anglii :D

Nový design - Multifandom :3

18. září 2014 v 15:14 | Scrat |  Designy
Jak si bystřejší z vás jistě všimli, změnil se tu design a nechala jsem si ho udělat od nikoho jiného než od Gaz, která dělá designy na objednávku na tomto blogu. :)
Abyste rozumněli, předchozí design se mi neomrzel, jen jsem chtěla něco víc univerzálnějšího, přece jen, nemám jenom whovianský blog. A navíc tu vydržel plus mínus sedm měsíců, což je fakt hodně :)
Já jsem z toho nového ještě nadšenější, než z toho předchozího, jestli to vůbec jde :D Je opravdu boží :3 :3
Ten Sherlock, ještě předtím, než se chstá říct Lestradeovi "Shut up!" a ten Bilbo v tom roztomilým oblečku a ten jeho stín tam :3 a Harry z HP tři a Doktor s Rose :3 Prostě nádhera :)
A co vy? Taky se vám tak líbí? :)
Scrat :) :3

Glum adventures

17. září 2014 v 15:40 | Scrat
Zdravím! Kdysi mě mladší sestra přemluvila, abych jí napsala double drabble na téma Glum (jak jinak). Takže, po chvíl přemýšlení jsem z toho udělala sekci double drabblů a bude se to jmenovat Glumova dobrodružství - navazuje to na tu báseň. A tohle je tedy první díl :) Užijte si to :D
---

Trip to England 2014: Day 2 - Belgie

14. září 2014 v 20:54 | Scrat |  Cestování
Zdravím!
Tak je tu další díl Anglie a tentokrát to bude o jednodenním výletu v Belgii (- jak ironické! :D ) Zastavovali jsme se tam proto, protože jsme nemohli jeden den jenom tak zaplácat cestou tam, takže tohle je taková odbočka, potom jsme měli přespat ve Francii a pak Allons-y na loď, že jo. Ale to bych to nebyla já, abych zase něco nepodělala...
(EDIT: Omlouvám se za zpoždění, ale blog.cz je poslední dobou nějakej divnej a dlouhou dobu mi tam nešly nahrát poslední fotky z mini Evropy. Snad mi to zdržení odpustíte :) )

Housenka Ian - fotky

11. září 2014 v 2:12 | Scrat |  Fotky
Když jsem byla o prázdninách na chatě, našla jsem spolu se sestrama takovou hrozně zajímavou housenku. Daly jsme si ji do sklenice. Teď vám přináším fotky s ní.

Glumovo dobrodružství - báseň

9. září 2014 v 4:15 | Scrat |  Poezie
Zdravím! Další článek s tématem Hobit a PP je tu! Tentokrát je to báseň popisující život Gluma i když ve zkratce a je tam jenom vlastně část jeho života, ale... No, užijte si to! :D Předchozí báseň je tu.

Trip to England 2014: Day 1 - Cesta

6. září 2014 v 13:00 | Scrat |  Cestování
Zdravím! Po spousta měsících je tu ta slibovaná Anglie. První den moc záživný nebyl, byla to vlastně jen cesta, ale další, to už bude něco.
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!