Blog je opět v provozu! (30.6)

Shrnutí roku 2014

31. prosince 2014 v 19:08 | Scrat |  O blogu
naposledy v tomto roce vás Zdravím!
Rozhodla jsem se v tomto článku tak trošku shrnout vše, co se dělo na tomto blogu za poslední rok. (minulé shrnutí zde.)
Byl to velmi zajímavý rok a hodně se toho událo a já za zvuku petard (i když ještě není půlnoc), když sedím celá natěšená u počítače (včera v noci jsem totiž DOKONČILA třetí kapitolu Nucené společnosti! Ano, čtete dobře, nyní volejte hurá a tři dny se radujte! xD ) bych se s vámi o to nyní chtěla podělit.

LEDEN
Leden byl opravdu velmi plodný, jelikož jsem v tento měsíc zveřejnila 21 článků, což se mi později za tento rok znovu nepodařilo a myslím že nikdy předtím taky ne. Začala jsem s novým designem, který byl ještě ode mě a upřímně, za moc nestál. (zde.)
Pak jsem se zapojila do knižní výzvy a přiznám se, nesplnila jsem ji dosud :/ Potom jsem zveřejnila spustu rozcestníků a článek Vztahy v Hobitovi, kterému přibývají komentáře dodnes :) Pak jsem sepsala povídky na přání, udělila pár "diplomů", (to bylo kvůli jedné sběratelce affs, kterou jsem měla ve spřátelených, ale už si zrušila blog). Pak jsem popřála blogerce Lucy (dříve Lucy Lux) k narozeninám, přidala nějaké básničky, pár informačních článků (u jednoho se mi dokonce objevil komentář od Yuri! Štěstí, že už je pryč) pak jsem pořádala Kontrolu affs, pak ještě nějaké DW články a taky jsem rozdělala projekt One day with one Doctor :)
ÚNOR
A pak přišel únor. Byly tam nějaké infočlánky a pak jsem přidala Prolog k NS *stydí se, že teprve teď dopsala 3. kapitolu*. Začala jsem psát hlavně články na DW,přidala něco na TT a nějaké fotky z roku 2012. Udělala už třetí "smysluplný" design, (předtím to nemělo hlavu a patu tak jsem to číslovala až od tehdy), pak nějaké články k zamyšlení, (to jsem si myslela tehy, ale byly to blbosti :D ) a PAK přišel ten NÁDHERNÝ BOŽÍ DESIGN S TENNATEM :3 Díky kterému jsem se stala více populární v CZ-SK-DW-blogerské scéně, jsem za to moc vděčná Gaz :) Taky jsem si tento měsíc založila Instagram :)
BŘEZEN
Moje narozky. Vydala jsem článek Proč musí mít člověk nepřátele?, který sklidil obrovský úspěch a získal 33 komentářů, což je můj rekord a jsem za to moc vděčná všem komentujícím :3 Založila jsem blogovou FB stránku, přidala 1. kapitolu NS a založila blog WhoviansWorld ke kterému se později přidala Plačící anděl, čímž jsme se lépe "blogově" poznaly :-) Díky! Bez tebe bych ten blog nezvládala :) Pak jsem přidala nějaké fotky Felixe, nějaké povídky jako například docela úspěšná Víra :)
DUBEN
V dubnu bylo Day of the Bowtie, radila jsem se s vámi ohledně nových rovnátek, podruhé (a rozhodně ne naposled :D ) jsem udělala Liebster blog award tag, popřála Tennantovi a přidala druhou kapitolu NS. *opakovaně se stydí, že je 3. kapča až teď, ale až ji přidá, (čeká se na betaread) v předmluvě vám vše vysvětlí, budou to stejně jen výmluvy*. Pak jsem založila sekci na reklamy a tímto duben skončil.
KVĚTEN
V květnu se vyhodnocovala soutěž I TARDIS má své dny, ve které jsem skončila na zahanbujícím místě :/ Ono, ne vždy se zadaří, ale já ještě nikdy v žádné literární soutěži nevyhrála :'( Pak jsem znovu udělala Liebster Award a pak jela do Anglie což byl snad nejlepší týden v mém životě :) *stydí se, že ještě nevydala všechny články o Anglii, jsem to holt lenoch zaneprázdněný člověk :D*, a pak byly nějaké přednastavené povídky.
ČERVEN
Tohle byl zas nejméně plodný měsíc. Vydala jsem dva články, jedno bylo DW drabble a druhé byl článek, kde jsem si opětovaně stěžovala na šikanu. No, jenže jeden milý spolužák to našel a dal to přečíst těm šikanérům (pak se mi omluvil, že prý si myslel, že by si to měli přečíst!!) no a strhla se hádka, (asi 50 komentářů) při které mě podporovaly Stencee, Plačící anděl a Linnet a za to jsem jim vděčná. Pak jsem smazala celý článek a odmlčela se na celý měsíc, což byla asi má nejdelší neaktivita. Trochu to přineslo své ovoce, protože jsem tehdy psala hlavně články na WW, který někdy kvůli tomuto blogu upadá z aktivity. Mimochodem, nikdo na blogu se za tu dobu nedivil, kde jsem.
ČERVENEC
Dostáváme se k prázdninám. Zveřejnila jsem povídku, v jejímž úvodu jsem vše vysvětlovala, zveřejnila nějaké DIY a dělala pořádek v rubrikách, přidala povídku do mého vlastního projektu One day with one Doctor (odkaz výše) a udělala reklamu své starší sestře. Přidala recenzi a taky fanarty, ten článek s fanarty na mě nechtěně nalepil hnidopichy, kteří krititzují můj blog, a pak jsem oslavila druhé blogové narozeniny.
SRPEN
Prázdniny v plném proudu a na mě se chytá snad ta nejhorší deprese, kterou jsem kdy měla. Čtu si Volání Kukačky, které pro mě bude už vždy symbolizovat léto tohoto roku, jelikož jsem to četla skoro celé prázky, začala jsem sledovat DW Classic a Hetalii, díky ní jsem přišla i na různá skvělá videa a začala jsem poslouchat Beatles, jejíchž písničky mě často dostávaly z té nejhorší deprese, kdy jsem si jen sedla a poslouchala je :-) Pak jsem (opožděně, uznávám,) oslavila 50té výročí Doctora Who a poprvé v životě ochutnala rybí prsty s pudinkem. (Btw, v roce 2015 chystám oslavit 10té výročí Doctor Who renewed, kdo se přidá? :) ) Pak jsem zveřejnila docela úspěšný článek Klišé promrhaných prázdnin, další DIY, další fotky, další Liebster Award, další drabble a další fanarty. Dochází mi místo v jedné složce Galerii, takže zakládám nové složky.
ZÁŘÍ
Začíná škola, deprese pomalu vyprchává a nahrazuje ji jiná - to díky těm hnidopichům. Nikdo se neshání po NS, snad kromě Norrory, která mi ji pomáhá psát a povzbuzuje mě :-) . Konečně začínám psát články o Londýně, přidám článek o Hetalii, (myslela jsem si, že vás na to nalákám a vzešlo z toho akorát to, že si někteří myslíte, že je to sračka :( ), začínám psát více Hobit a PP článků, zveřejním článek o housence Ianovi. Pak mi Gaz nastavila design, který tu mám až dodnes a jsem jí zato opětovně vděčná, je úžasný a skvěle vystihuje téma blogu a přilákává návštěvníky :3
Pak přichází Den Hobitů, další šikana, kvůli mému outfitu (škoda, že mě nenapadlo dřív udělat o tomto roce báseň :D :D ). Pak tu máme výročí 1 rok, co sleduju Doctora Who.
ŘÍJEN
Jdu na Whocon *článek o němž jsem pořád nedopsala, stydím se*, bylo to tam božský, plánuju jít i příště, kdo se přidá? :) (Snad ten článek do toho příštího Whoconu bude, co? :D ) zveřejňuji nějaké DIY a DW básně, rozdělávám Smell challenge a píšu článek o mých cosplayích. Zbytek měsíce jsem pak zveřejňovala články se 7 days Potterhead challenge, která moc velký úspěch nesklidila a měla strašně málo komentářů, což nevadí, hlavně, že nějaké byly.
LISTOPAD
Přicházíme do listopadu. Dokončila jsem 7 days Potterhead challenge, přidala článek s Japonskem, pokračovala v Smell challenge a zveřejnila speedart s desátým Doktorem, který už má na youtube přes 100 shlédnutí :O Pak jsem přidala další DW báseň a taky HP článek s neautorizovanými průvodci. Celkem klidný měsíc.
PROSINEC
Už se blížíme ke konci. Přidala jsem docela úspěšný článek o mém vaření :D, přidala nějaké DIY a kresby, recenzi na hodně slavnou knihu, článek o brýlích, který se dokonce sám od sebe dostal na blogosvět (:O), za což jsem vděčná :3 Pak ještě Hobit sešit a mé pokusy ve photoshopu a pak už byla tak aktivita ne moc velká, jelikož byly svátky, tak jsem jen přidala článek s přáním veselých vánoc a s videem. Nakonec jsem se ozvala článkem v podobě Prvního sněhu a co jsem dostala a právě teď píšu tento článek.

Byl to docela zajímavý a klidný rok, pár depresí, nový fandom Hetalie, článek s rekordním počtem komentářů i nějaká ta neaktivita. Zveřejnila jsem neuvěřitelných 126 článků, což je můj rekord, tolik článků za rok jsem ještě nenapsala! (Loni jich bylo 72) Od září jsem se dost zlepšila ve škole, sice jsem nedávno onemocněla, ale už je to v pohodě a mimo to jsem i založila blogovou CZ-SK komunitu Whovianů, takže myslím, že to byl rok plný úspěchů i neůspěchů, dost jsem se i poučila a naučila nové věci. Omlouvám se za občasou změnu časů ve vyprávění výše a i vám přeji Šťastný nový rok 2015! Doufám, že bude tak dobrý jako tento, ne-li lepší a přeji vám i mě mnoho úspěchů v blogování :-) Ať se máte dobře a doufám, že jste si tento rok prožili příjemně :-) To už je vše a já se nyní podepíšu naposledy v tomto roce:
Vaše Scrat :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 20:21 | Reagovat

Býborný blog-výborný rok,já jsem začala teprve kolem listopadu a zatím toho tolik prožitýho nemám :D
Přeju hodně štěstí do nového roku ;)

2 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 31. prosince 2014 v 21:39 | Reagovat

Pekné zhrnutie, ale mne by sa nechcelo písať takéto "slohovky" o každom mesiaci :D Popravde som pri niektorých mala problém napísať čo i len jeden riadok, hehe.

3 Lucy Lucy | 31. prosince 2014 v 22:06 | Reagovat

wau, totálne sa mi rátalo ako si to všetko porozpisovala, pričom som si aj automaticky hneď spomnula na dotyčné články :-) to si NS začala fakt písať na začiatku roka? :-D nemyslím to v zlom, len mne to zdalo, že to bolo neskôr :-) btw, 3.kapča NS :-) JUPÍ!!! :-) :-D Happy new year, prajem ti aby celý rok bol Absolutely fantastic!! :-)

4 Irith Irith | Web | 1. ledna 2015 v 11:14 | Reagovat

Hodně štěstí v novém roce!

5 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 1. ledna 2015 v 12:19 | Reagovat

Hezký rok, přeji hezký Nový rok 2015! :)

6 simonatea simonatea | Web | 1. ledna 2015 v 15:11 | Reagovat

waau, super rok.. len nabudúce by som pridala aj fotky, aby to bolo živšie :)

7 teryna teryna | 1. ledna 2015 v 16:20 | Reagovat

Hodně štěstí v Novém roce 2015!^^

8 Anie Anie | Web | 1. ledna 2015 v 19:24 | Reagovat

Pěkné shrnutí. Taky přeji úžasný rok 2015 plný štěstí, zdraví a úspěchů v životě i na blogu ;)!

9 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | E-mail | Web | 1. ledna 2015 v 22:03 | Reagovat

Pěkně jsi to shrnula a gratuluji :) Taky dělám shrnutí za rok 2014 :)

10 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 2. ledna 2015 v 1:37 | Reagovat

Ahoj, teda, bylas dost úspěšná, gratuluji a ty drobné neúspěchy překonáš třeba letos. :) Taky jsem psala článek o tomto roku. :)

11 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 2. ledna 2015 v 23:07 | Reagovat

Tohle je skvělý způsob, jak odehnat depresi z toho, když si připadáš neúspěšná (myslím to obecně, ne konkrétně na Tebe). Udělala jsi toho za tenhle rok vážně hodně a jsem ráda, že jsme se tak blogově "s/zkamarádily" (už si ZASE nejsem jistá v s nebo z). Už se těším na NS! Přeju ti, abys v tomhle roce byla ještě lepší a aby sis to ještě víc užila. (a neotravovali tě ti kreténi) :)

12 sarush ef sarush ef | Web | 3. ledna 2015 v 21:42 | Reagovat

Wooow, to zní skvěle))

13 Snapeova Snapeova | Web | 8. ledna 2015 v 5:07 | Reagovat

stihla si toho dost, akorát je škoda těch rozdělaných a dosud nedodělaných věcí, jako třeba ta Anglie, to mě zajímalo. V létě jsem se tvé neaktivitě nedivila, protože si mě upozornila dopředu, nevím jak ostatní a fakt doufám, že v tomto roce nebudeš mít se spolužáky takové problémy. Těším se na tvé vtipné články o vaření :D, obrázky a vůbec vše, akorát, že to, co se týká tvého oblíbeného seriálu bohužel nečtu většinou, tím, že o tom nic nevím. Článků si přidala víc než já :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!