Blog je opět v provozu! (30.6)

Leden 2015

R.I.P. Felix († 15.1.2015)

30. ledna 2015 v 14:38 | Scrat |  Kecy v kleci
Zdravím,
tenhle článek jsem odkládala dlouho. Moc dlouho. Byla jsem totiž smutná a bála jsem se, že když začnu psát, můj smutek se prouhloubí. Je to tak. Dne 15.1.2015 můj králíček Felix zemřel.
EDIT: Už to mám dlouho rozepsané a prakticky celej leden je u mě úplně naprd, takže nestíhám jít pomalu ani na počítač, taky proto to bylo tak dlouho.
Rozhodla jsem se uctít jeho památku tím, že sepíšu článek o jeho životě a mých vzpomínkách na něj. A jak to všechno skončilo...

Vše nejlepší Lucy!

14. ledna 2015 v 21:45 | Scrat |  Kecy v kleci
Zdravím!
Omlouvám se, že to zveřejňuji takto pozdě, ale nestihla jsem to přednastavit kvůli písemkám a zrovna dneska můj králíček onemocněl, takže jsem měla moliardu jiných starostí :'( To ovšem neznamená, že bych dnes nepopřála někomu tak důležitému...

(APH) Sněhová bitva (Hetalia - FRUK - FF)

11. ledna 2015 v 18:45 | Scrat |  Ostatní drabble a jednorázovky
Zdravím!
Takže... Tohle bude moje první povídka na anime Hetalia. Vím, že sem moc fanoušků tohoto fandomu nechodí, proto bych byla ráda, kdyby jste si to přečetli i přes to.
"Děvče, nechceš toho po nás nějak moc?!"
"Kdo četl ten můj článek o tom, ví zhruba o co jde!"
"Tss!"
No, mohlo by to být i dobré ukrácení čekání na Godota (:D) NS, (betaread je zatím hotový tak na 60 %.) Jinak, tuhle povídku jsem napsala pro starší sestru k Vánocům a je na pár Fruk (France and United Kingdom).
Vysvětlivka: Anglie, jinak taky Iggy, Anglán, brit, tsundere, gentleman nebo Arthur Kirkland je jedna a ta samá osoba. Francie, Francis/francouz taktéž. Jo a "Ohonhonhonhon" má být Francisův smích.
Kdybyste ještě něčemu nerozumněli, jsem vám k dispozici v komentářích.
Bye!

Spolu zvládneme vše

10. ledna 2015 v 13:30 | Scrat
Tak jsem se zase pokusila překonat svou lenost a napsat nějakou z povídek na přání. Další na řadě byla Annie Potterová, která po mě chtěla jednorázovku s párem Hinny po velké bitvě. Nejdřív bych se chtěla omluvit, že to trvalo tak dlouho, ale nejdřív mě nic nenapadalo a pak jsem neměla čas. Celá já. No, musím se ospravedlnit, že neumím psát romantické povídky, takže pokud se vám to bude zdát poněkud klišé, nemějte mi to za zlé. A jinak - pokouším se také zlepšit ve tvorbě bannerů, doufám, že už nebudou tak hrozné jako předtím.
Zatím se mějte!

Překvapení (HP drabble)

8. ledna 2015 v 15:30 | Scrat |  Harry Potter drabble a jednorázovky
Po dlouhé době konečně přináším zase něco HP, tentokrát drabble, které vzniklo úplně náhodou. Kupodivu mi to vyšlo přešně na sto slov a jen dvakrát jsem umazávala slova navíc :)

DIY: Tričko "VOTE SAXON"

6. ledna 2015 v 20:08 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Tak jsem se zase pustila do DIY a pro změnu Doctor Who. Nakreslila jsem si na tričko fixou nápis VOTE SAXON, který se ve třetí sérii objevoval skoro všude.

Kreslím Aragorna

3. ledna 2015 v 22:15 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Tak jsem tu zpět se slibovaným obrázkem Aragorna. Nakreslila jsem ho pro sestřenici k vánocům.
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!