Blog je opět v provozu! (30.6)

Smell challenge 5

10. února 2015 v 11:11 | Scrat |  Challenge
Zdravím!
Po dlouhé době opět tahle challenge.
Smell challenge 5


5. Vůně, která ve mě vyvolává neklid
U tohohle přesně nevím, jak to popsat. Kdykoli přijde naše učitelka matiky do třídy, přinese s sebou zápach křídy a papíru z našeho pracovního sešitu. Vyvolává to ve mě neklid, protože mám strach, že jsem třeba zapomněla úkol nebo tak, naše učitelka je na tohle strašně přísná a za zapomenutý úkol už dostáváme pětku. Proto mě vždycky rozruší její příchod do hodiny a vůně papíru ze sešitu, ale jen ta konkrétní vůně, vůně jiných papírů mi nevadí. Tuhle vůni mám vlastně spojenou s matikou obecně, proto je to takový neklid, jinak by to takové nebylo.
Pak je tu i smrad ze školní jídelny, jde o to, že tam topí i v létě, proto si tam nikdy neberu svetr a smrad toho "jídla" (většinou se to ani nedá nazývat jídlem) je cítit i na chodbě. O to horší je to vevnitř, je tam takový hluk, že není slyšet vlastních slov, protože všechny děcka tam mluví jedno přes druhé. K tomu ta hrozná fronta a ten smrad toho jídla ve mě vážně vyvolává neklid, protože... prostě smrdí. Ano, jsou tam i dobrá jídla, ale nevrlost a zloba těch kuchařek dokáže přebít všechno dobré na této místnosti. Ano, je to vážně hrozná práce, kuchařka ve školní jídelně, ale to neznamená, že se budou chovat odporně ke všem, kromě učitelů, kterým lezou hezky "do zadku".
Prostě mám někdy pocit, že chodím do toho ústavu jen aby moje IQ vyvážilo IQ těch ostatních v naší třídě :D Ale vážně to tam nemám ráda, už se těším, až odtam hezky vypadnu, je to to příšerný a... smrdí to tam! Smrad školy je ze všech smradů nejhorší :D (Až na smrad z cigaret ovšem.)
Toť pro dnešek vše :)
Vaše Scrat
P.S.: Ve čtvrtek jedu na Slovensko, takže přednastavím nějaké články, jen abyste se nelekli, že vám nebudu odpovídat na facebooku a tady v komentářích. Ovšem, v pondělí jsem zase zpět, mě se jen tak nezbavíte :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NeFeReT NeFeReT | Web | 10. února 2015 v 15:24 | Reagovat

Vidím, že máš peknú averziu voči škole. :D Ale to asi každý, hlavne keď je tam. Ja som sa rada vracala na našu základnú, ale iba od vtedy, keď som tam už nechodila. :D, a školská jedáleň, tak som síce chodila len na prvom stupni, ale vždy sme si tam s jedlom zažili zábavu. Nevarili až tak zle (s výnimkou niektorých jedál, ktoré väčšinou skončili niekde kde nemali *evil laugh*) :D
A na Slovensku si to pekne uži :D

2 Scrat Scrat | E-mail | Web | 10. února 2015 v 17:55 | Reagovat

Díky :) já nemám takovou averzi vůči učení jako vůči těm děckám a ucitelum :D

3 Snapeova Snapeova | Web | 10. února 2015 v 20:27 | Reagovat

Tak já nevím jestli neklid, ale prostě nesnášim smard, který ani nevím jak ho popsat. Prostě tak smrdí někteří lidé. Já to nazývám stařešina, ale smrdí tak různí lidé, takže nevim co to je, ale je to hrozný.

Ty tvoje smrady docela chápu, proč v tobě vyvolávají neklid. Školní jídelny jsem nikdy nemusela a skoro nikde jsem do nich nechodila.

4 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 16. února 2015 v 17:31 | Reagovat

A kam vypadneš, jestli smím vědět?
Dobře ses zhostila mý příšerně divný challenge, ani já sama jsem ji ještě nedokončila. Tomu se říká lenost level Sherlock.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!