Blog je opět v provozu! (30.6)

Valentýn jako takový...

14. února 2015 v 17:15 | Scrat |  Kecy v kleci
Zdravím!
Každý si jistě všiml, že dnes se slaví Valentýn. Řekla bych, že mám k němu neutrální přístup, kdyby mě tolik neštvaly ty kýčovité srdíčkové věci všude. Nevadí mi, že nemám přítele (Jsem stejně ještě malej fakan :P ), ale vadí mi, že tyhlety věci jsou úplně všude a jen to má přilákat lidi k jakýmkoliv výrobkům. Přijde mi to strašně trapný jeden den si hrát, jak se všichni milují atd., když se to další den stejně vrátí do normálu, jakoby se nic nestalo.
Taky mě štvou ty "zamilované statusky" lidí v páru. Ano, láska je dobrá věc, ale jen pro dva lidi! Takže prosím vás, nesdílejte své společné muckací fotečky, nikoho to stejně nezajímá. (Ne, že bych měla někoho takového v přátelích, ale na jiných sociálních sítích než je facebook to taky je).
Na druhou stranu mě štvou i lidi, kteří si stěžují, jak jsou single atd. Pokud nemáte přítele, nejste méněcenní! Slyšela jsem i o lidech, co bez vztahu nemůžou pomalu ani žít. Opakuji, láska je dobrá věc, ale není to nejdůležitější věc ve vašem životě! Pro někoho možná ano, ale někteří lidi mají potřebu prostě někoho mít a je jim pomalu jedno, kdo to bude(!).
Třeba já ve svém věku necítím nějakou potřebu mít přítele a možná to nebudu cítit ani za dvacet let, já nevím. (Ano, samozřejmě, že miluju Benedicta Cumberbatche, ale ten je zasnoubený a navíc není pedofil, aby měl zájem o někoho v mém věku XD ) Beru to prostě tak, že pokud se někdo nachomýtne, nebude to úplný debil a bude mě mít rád a já jeho taky, možná bych uvažovala o nějakém vztahu, jednoduše nechápu lidi, co chtějí mít prostě někoho, koho si "uloví", to je úplná hovadina.
Takže, mě v těchto dnech nedeprimuje, že jsem "single", vždycky jsem se cítila jako celek, nepotřebuju k tomu ještě nějakou polovičku :D Jen mě štve ta komerce kolem toho a byla bych radši, kdyby to tak mělo víc lidí a neutápěli se v slzách pro nic.
Tudíž můj Valentýn vlastně začíná a končí tím, že popřeju hezkého Valentýna své rodině a kamarádům, abych byla aspoň zdvořilá a tím to hasne.
No, ráda bych přišla k dalšímu bodu tohoto článku a to je přáníčko, které jsem vytvořila. Na Instagramu a Tumblru totiž často lidi na Valentýna postují různá přáníčka s postavami z fandomů, k tomu přidají nějakou flirtující hlášku a přidají třeba "from:_____ to:_____", vypadá to podobně jako třeba tahle. Rozhodla jsem se jich taky pár udělat, nakonec jsem stihla jenom jednu, ehm, a to se Sherlockem :3 (I když mi na tom obrázku trochu připomíná paní Hudsonovou :P )
Ovšem, nakonec mě nenapadla vhodná flirtující hláška, tak jsem to nechala tak a jen jsem tam dala to "from" a "to".
Tak co na to říkáte? :) Odpustila jsem si kýčovitá srdíčka, jestli vám to nevadí :D
No, na závěr bych ještě přidala ůžasný vlog o Valentýnu, který zveřejnil Vidrail :3
Že je to super? :D
K tomuhle tématu jsem se vyjadřovala i na facebooku, tady je odkaz (bude to pravděpodobně někdě dole na zdi), ale v podstatě je tam ve zkratce to, co jsem napsala tady a byla to reakce na tenhle článek.
No, to už je vážně vše. Dala bych pod článek anketu, co si myslíte o Valetýnu, ale rozhodla jsem se nakonec, že ne, nebuďte líní :) Aspoň vás to donutí napsat koment :P A zadaní, teďka všichni do mě, osočujte mě, že neuznávám váš úžasný romantický svátek! :P
Vaše Scrat
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L L | 14. února 2015 v 17:24 | Reagovat

Roses are red
Violets are blue
Are you Reichenbach
Cause I'm falling for you

2 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 14. února 2015 v 19:59 | Reagovat

To Vidrailovo video som videlaa :D :D A je úplne super.
Mám na Valentina rovnaký názor ako ty. Nech si ho ľudia užijú v dúkromí, nech nedávajú zamilované fotky na sociálne siete a my single buďme šťastní, že si tento deň môžeme užiť sami doma :3 :3 Pri knihe, seriáli, čaji alebo dobrom filme.

3 teryna teryna | 14. února 2015 v 23:17 | Reagovat

Pěkně jsi to napsala, popravdě jsem na tenhle svátek skoro zapoměla :DD
Obrázek se ti moc povedl, těším se na tvoji další tvorbičku! C:

4 Anie Anie | Web | 16. února 2015 v 16:51 | Reagovat

Vážně s tebou souhlasím, to video je úžasné, pobavila jsem se u něj i když už je po tom Valentýnu, který jsem strávila doma u filmů a knížky :)

5 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 16. února 2015 v 17:47 | Reagovat

Máme na to asi stejný názor. Vzhledem k tomu, že nemám kluka, nějak to neřešim. Vždycky, když jsme byly ještě malý, posílaly jsme si s kamarádkama Valentýnky z přátelství, ale teď už to nedělám.
V životě jsem neviděla žádné Vidrailovo video a musím říct, že je to fakt magor. A to totální. :D

6 tomato tomato | Web | 20. února 2015 v 18:52 | Reagovat

Valentýn je neskutečná zbytečnost a já osobně nechápu lidi, co ho slaví. Proč si říkat jen jeden v roce "Miliji tě", když to můžete říkat všech 365. Prostě to nechápu. Vidrailovo video jsme viděla dvakrát a pokaždé jsme se smála. Mijulu jeho styl humoru :D

7 Yummy^^ Yummy^^ | Web | 23. února 2015 v 16:49 | Reagovat

Hej, je to len komerčný sviatok, ako vážne, toto mi príde dosť zbytočné. Ja viem že sa hovorí že komerčné sú aj Vianoce, Halloween a Veľká noc, lenže tieto sviatky majú celkom dôležiťý historický podklad, ktorý sa aj v tej komerčnosti uplatňuje. Ale Valentýn? Eh? Dokonca aj bez komerčnosti je to dosť divný sviatok. Jediné pozitívum na tom sú tie fandom valentýnky :D tie milujem :3 A hlavne tie s assassínmi, oh nom nom... Okey, nebudem sem pliesť svoje úchylky :D

8 Snapeova Snapeova | Web | 7. března 2015 v 18:30 | Reagovat

Nikdy jsem neměla na valentýna s kým být a možná ani nikdy mít nebudu. Rozhodně mi to tak připadá. Každopádně se z toho nehroutím a nepřijde mi to jako důležitý svátek. Hlavně je především komerční, jak píšeš a to mě nebaví. Hlavně se taky ani nezmiňuje jak ten svátek vznikl atd. Je to divnej svátek, ale neodsuzuju ho, jen nechápu, že za ně lidi dokážou utratit tolik peněz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!