Blog je opět v provozu! (30.6)

Březen 2015

Zatmění slunce 2015 (video)

27. března 2015 v 20:23 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Začínám si vážně myslet, že se proti mě spikl celý WhovianWorld, jelikož DW články byly vždycky hodně komentované, protože mám v affs asi nejvíc Whovianů, ale... čert to vem. Kdybyste se proti mě spikli, vím za co to je lidi :-)
No, všichni víme, že jsem líná jako italská veš, že :) Přesto jsem se dokopala k novému článku, tentokrát další video.

To jsem já, Claro

23. března 2015 v 23:24 | Scrat |  Doctor Who drabble a jednorázovky
Zdravím!
Po dlouhé době jednorázová povídka, sesmolená za jeden večer, tentokrát Doctor Who. Původně to mělo být drabble, pak se to ale trochu prodloužilo a vznikla z toho jednorázovka. Popisuje to vlastně konečný rozhovor dílu Deep Breath (takže pozor na spoilery) a je to střídavě z pohledu Doktora a Clary. A abyste mě nenařkli, že jsem celý ten dialog vlastně opsala, musím říct na svoji obhajobu, že mi šlo hlavně o to, abych popsala jejich pocity.
Varování: feels, too many feels

DIY: Tričko I AM S_H_E_R_ LOCKED

15. března 2015 v 22:15 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Tak jsem tu s dalším článkem, kupodivu je to další DIY tričko které jsem si chtěla udělat už dávno, ale až teď to uskutečnila.

(APH) (Vá)noční probuzení (Hetalia - GerIta - FF)

13. března 2015 v 11:05 | Scrat |  Ostatní drabble a jednorázovky
Zdravím!
Jsem tu opět se svou další Hetalia povídkou. Tentokrát je to double drabble (200 slov) na pár GerIta (Německo x Severní Itálie).
Vystupují tam Feliciano (Veneziano) Vargas (Severní Itálie), Lovino (Romano) Vargas (Jižní Itálie), Antonio Carriedo (Španělsko), Ludwig Beilschmidt (Německo) a mihne se tam i můj miláček Kiku Honda (Japonsko).
Snad jsem tím non-Hetaliany nezmátla :D
Kdyžtak napište do kommentářů, pokud vám něco nebude jasné. (A kdo nezná Hetalii a vůbec neví o co jde, přečtěte si tento článek.)
P.S.: Psala jsem to asi na konci roku 2014 a jak si to tak čtu po sobě, zdá se mi, že je to docela trapný, tak to kdyžtak v komentářích potvrďte nebo vyvraťte, abych znala i názor jiných lidí ;) :D

Každý by chtěl být kočkou... (video)

11. března 2015 v 7:40 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Na podzim jsem hodně fotila a původně jsem ctěla udělat článek s fotkami, bohužel mi na to nějak nezbyl čas. Na mých četných procházkách jsem ale narazila na spousty toulavých koček, tak jsem se je rozhodla dát do videa.

DIY: Tričko I'm a feminist and proud

9. března 2015 v 15:07 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Ano, vím, že jsem s tím už otravná, ale v rámci svého feministického článku, (který mi dal dost práce mimochodem) jsem si také vyrobila tričko.
Spousta žen se totiž bojí přiznat, že jsou feministky, aby si o nich lidé nemysleli bůh ví co kvůli těm předsudkům, ale já si řekla, že budu rebel :D Nevadí mi, co si o mě lidi říkají, jen je mi líto, že to zašlo tak daleko, že se (některé) feministky bojí ke svým názorům hlásit.
Tričko:
Já v tom tričku:
To by bylo vše, bohužel je ten článek dneska krátký.
Vaše Scrat

Feminismus a sexismus

8. března 2015 v 14:44 | Scrat |  Úvahy
Zdravím!
Tak jsem tady s dalším názorovým článkem. Tentokráte se to bude týkat feminismu a sexismu.
Kdo mě sleduje na Asku nebo na Google plaz, asi ví, že jsem feministka. Zatím jsem to tady na blogu nijak extra nešířila, ale dnes, když je ten Mezinárodní Den Žen, bych se s vámi chtěla podělit o svůj názor na feminismus, sexismus a co podle mě sexismem je.

Liebes Tagebuch

7. března 2015 v 22:28 | Scrat |  Kecy v kleci
Zdravím!
(Původně jsem to chtěla pojmenovat Dear diary, ale pak mi došlo, že je to moc mainstream...)
Jak dlouho že jsem tu nebyla? A proč? To víte, zrovna jsem potkala starou přítelkyni Lenost, jen tak jsme hodily řeč a mezitím uběhlo... Osmnáct dní? No dobře, dobře, opravdu jsem se flákala, řekla jsem si, že snad potřebuju nějakej klid po té strašně dlouhé kapitole a potřebovala jsem se psychicky zotavit ze zjištění, že se na NS někteří vykašlali a zůstali jen ti nejvěrnější. Já vím, já vím, pořád si stěžuju, ale to mám ostatně v povaze.
Každopádně doufám, že mi tu neaktivitu odpustíte a můžu vás ujistit, že už se nemusíte bát o mé psychické zdraví, neboť už jsem úplně v pořádku. (Zatím.)
Dnes bych vám chtěla představit takovou novinku, já totiž moc deníčky nepíšu a tohle je taková vyjímka, jelikož mám více věcí, které bych vám chtěla říct.
Totiž, když byly jarní prázdniny a já se nudila, začala jsem psát takové krátké "statusy", co se děje a tak. Takto můžete nahlédnout do zákulsí Scratina života zjistit, jak moc líná a prokrastinátorská je. Jen tak mimochodem, to je poprvé co sem dávám něco takového, tak mi napište do komentářů, jestli to dávalo smysl a jestli mám v tom pokračovat nebo ne, byl to totiž jen takový pokus :)
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!