Blog je opět v provozu! (30.6)

Liebes Tagebuch

7. března 2015 v 22:28 | Scrat |  Kecy v kleci
Zdravím!
(Původně jsem to chtěla pojmenovat Dear diary, ale pak mi došlo, že je to moc mainstream...)
Jak dlouho že jsem tu nebyla? A proč? To víte, zrovna jsem potkala starou přítelkyni Lenost, jen tak jsme hodily řeč a mezitím uběhlo... Osmnáct dní? No dobře, dobře, opravdu jsem se flákala, řekla jsem si, že snad potřebuju nějakej klid po té strašně dlouhé kapitole a potřebovala jsem se psychicky zotavit ze zjištění, že se na NS někteří vykašlali a zůstali jen ti nejvěrnější. Já vím, já vím, pořád si stěžuju, ale to mám ostatně v povaze.
Každopádně doufám, že mi tu neaktivitu odpustíte a můžu vás ujistit, že už se nemusíte bát o mé psychické zdraví, neboť už jsem úplně v pořádku. (Zatím.)
Dnes bych vám chtěla představit takovou novinku, já totiž moc deníčky nepíšu a tohle je taková vyjímka, jelikož mám více věcí, které bych vám chtěla říct.
Totiž, když byly jarní prázdniny a já se nudila, začala jsem psát takové krátké "statusy", co se děje a tak. Takto můžete nahlédnout do zákulsí Scratina života zjistit, jak moc líná a prokrastinátorská je. Jen tak mimochodem, to je poprvé co sem dávám něco takového, tak mi napište do komentářů, jestli to dávalo smysl a jestli mám v tom pokračovat nebo ne, byl to totiž jen takový pokus :)


26.02.2015
Píše se rok dva tisíce patnáct, únor, den dvacátý šestý. Daří se mi přežívat.
15:51 Mám dělat prezentaci na notebooku o Křemíku. Se mi sakra nechce.
15:59 Šerina mi ožírá kabel od notebooku
16:02 Asi jí nechutnal, odešla
16:03 Nuda
16:05 Přišla máma. Asi bych se měla vážně učit.
16:09 Babička se mi snaží vsugerovat, jak jsem strašně blbá a jak mi nejde matika, chjo. Přitom to umím, ale jí vadí úplně všechno a ještě jsem to musela psát dvakrát, aby to bylo "krasopisně"… -.-
16:10 Zase nuda. Ale ráda bych se učila, to jo, jen se mi ňák nechce…
16:39 Shlédla jsem články na titulce a pár dalších článků okomentovala… Chjo, prokrastinace!!
16:40 No nic. Jdu se učit.
16:41 Nechce se mi. Mladší sestra básní o tom, jak chce kočku. Chce ji už odedávna, ale teď si usmyslela, že ji chce najisto. Chjo…
16:42 Nechci se jít učit, kopněte mě někdo.
16:43 Ty minuty ubíhají nějak rychle.
16:48 Prokrastinace by mělo být mé druhé jméno. Právě jsem jen tak z ničeho nic pět minut vytrvale zírala jen tak do monitoru. Co se to se mnou děje?
16:49 Začínám mít pocit, že mi dochází benzín, nebo tak něco. Potřebuju dobít baterku.
16:50 Pomoc! Bojím se, že jsem Kyberčlověk! I když ti vlastně nemaj baterky ani emoce… Divný.
16:51 Kvůli tomu Kyberčlověkovi jsem ale přišla na novou hlášku do NS do kapitoly o Kyberlidech. To se nám zamlouvá můj miláššku…
16:52 No dobře, dost už spoilerování. Je divný, jak ten čas ubíhá, když má člověk otevřenej word a píše o ničem.
16:53 Což mi připomíná, že jsem si celé prázdniny plánovala bohatě užít - psát NS, jiné povídky, psát na WW, obíhat affs a mimo jiné se taky učit… A ono houby. Prokrastinace mě dostala.
16:54 Jednoduše jsem předchozí dny prostě pouze prokrastinovala na místech, na kterých se mi špatně učí, takže jsem se neučila. Fuck logic.
16:55 No dobře, jen se vymlouvám na svoji lenost. Ale já nejsem líná, jen se nedokážu soustředit na věci, co mě nebaví…Bože!!
16:56 Máma na mě nějak zírá, asi je to směs pohledů mazejseučit a cojsemtovychovalazalínouosobu. Asi bych se vážně měla jít učit…
16:57 Ále, seru na to. Nechce se mi. Ale zároveň musím… Aargh! Hele, nevíte náhodou, jestli je lenost vlastnost Kyberlidí? Abych se mohla vymluvit na to, že jsem Kyberčlověk, muhahahaha… Já jsem ale příšernej člověk, si tak všímám…
16:58 Asi nejsem Kyberčlověk, jsem nekompatibilní…
16:59 Bůů! Kyberlidi mě nechcou vzít do party, béé! Haah! Pomstím se jim, podělám jejich charaktery v NS, muhahahah!
17:00 Což mě přivádí na to, že nevím, kolikátá to je kapitola… Stejně to budu psát až za dlouho… Bůhví, za jak dlouho se dokopu k té čtvrté kapitole, že jo.
17:01 Beztak to při dobré vůli půjde někdy v květnu 2016, no… Musím se naučit vrážet facky sama sobě… Nebo pošlu té haterce mou adresu… Vlastně ne, na to mám svůj život až moc ráda.
17:03 Tak dokopte mě někdo! Do háje… Tomu se fakt říká prokrastinace.
17:05 Ségra řekla, že když se půjdu učit a nebudu vysedávat u komplu, koupí mi k narozkám Hedvábník a tu novou přeloženou DW knihu… Hele já se jdu asi fakt učit, už mám motiv k vraždě. Sbohem!

Tak, ted jste byli svědky toho, co se mi obvykle honí hlavou, když nepíšu články :D
Jinak, mám ještě pár jiných informací, které bych vám chtěla sdělit a nevěděla jsem, kam to napsat. Za prvé, tento týden byli u nás ve škole cizinci přihlášení do projektu EDISON a přišli nám anglicky povyprávět o svojí zemi. Bylo jich šest a bylo jim zhruba tak 18 - 26 let. Naši třídu byli z těch šesti navštívit čtyři a tudíž jsme měli čtyři přednášky a já se úplně modlila, aby to ti debilové nějak nepokazili a aby špatně nereprezentovali naši zemi (prostě jsem se bála, že tam bude někdo z Asie a ty děcka se mu budou posmívat, protože několik z nich jsou rasisti -.- ) Naštěstí to dopadlo dobře a já se dokonce v několika případech osmělila a na něco se jich zeptala :D
Prvně jsme měli přednášku o Indonésii a já jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí, které jsem předtím nevěděla, takže možná tam někdy zajedu :-) Navíc ta holka, která to přednášela byla moc milá a její úroven angličtiny byla hodně dobrá, rozumněla jsem jí skoro všechno. Taky bylo od ní zdvořilé, že se naučila několik slov česky jako "Otázky?" a "Knedlíky" a znělo to hrozně roztomile, když to vyslovovala :D A když mluvila o indonéském jídle, říkala, že hrozně miluje čili a že v její oblíbené restauraci mají tak dvacet druhů čili a že zkoušela jíst ty naše knedlíky, ale že se omlouvá, ale že jí moc nechutnaly samotné, ale když si na ně dala čili, tak to bylo dobrý :D
Pak jsme měli přednášku o Austrálii a ta holka byla taky moc milá, taková otevřená a vyprávěla nám o té přírodě a zvířatech, co v Austrálii žijí. Taky nám říkala, že si vždycky myslela, že se ptakopysk řekne ve všech zemích stejně, "platypus", ale že jí hodně překvapil ten náš "takopýsk" a ptala se, jak se to píše, tak jsme jí to vyspelovali :D Jinak, měla trochu zvláštní přízvuk, ale rozumněla jsem jí :-) Na konci se nás zeptala, zda máme nějaké otázky tak jsem se osmělila a zeptala se jí, jestli ji někdy kousl pavouk, (protože ona tam předtím říkala o pavoucích v Austrálii) a ona řekla že ano, že ji nějaký pavouk kousne zhruba jednou ročně, ale zatím to nebyl žádný, kvůli kterému by musela jít do nemocnice a že to bolí jen trochu.
Pak jsme měli přednášku o Taiwanu a to byla taková víc akční hodina, jelikož nás ta holka učila základy Kung fu a pak psala naše jména v čínských znacích :-) Po té hodině jsem se osmělila a zeptala se jí, jestli má ráda anime a on řekla že ano :3 Kawaii :3 Pak napsala na tabuli svůj mail, tak jsem si ho opsala a doufám, že s s ní později napíšu, protože říkala, že má ráda i HP a Sherlocka :O To byla hodně dobrá přednáška :-)
A poslední jsme měli o Mexiku a tam jsem se taky dozvěděla hodně nového a i když měla ta holka trochu španělský přízvuk, rozuměla jsem jí :)
Nakonec jsem dostala podpis od všech čtyř a získala nové vědomosti a zkušenosti s komunikací s lidmi v zahraničí :) Byl to skvělý týden, doufám, že to bude příští rok v naší škole zase :-)
No, abych pokračovala, chtěla bych vám ještě sdělit jednu historku, co se mi stalo, když jsem šla ve středu z kroužku. Tehdy už bylo pozdě večer, byla tma a já shodou okolností musela jít zrovna tou uličkou, která je popsána i v povídce Já a Doktor. Nebyla jiná možnost, protože jinak bych musela jít ještě jinou uličkou a ta je ještě tmavší a temnější a taky jsem si řekla, že co by se mi mohlo stát horšího, než že bych potkala Plačícího anděla, že. Tak jsem tedy šla a přála si, abych byla co nejdřív doma. V tom mě minul nějakej chlap a já si řekla, že každej chlap, kterýho potkám je potencionální úchyl a vrah tak jsem se rozběhla. V tom jsem minula dalšího chlapa a já si říkala, Uff, ještě že se nezastavil a v tom... Najednou se zpoza zaparkovaných aut vynořil Plačící anděl nějakej dědek a v tom se naklonil a něco začal šeptat. Málem jsem se podělala! Začala jsem zdrhat ještě rychleji, byl to snad má největší možná rychlost, teď bych určo dostala z těláku za jedna, ale tehdy mi to bylo jedno a prostě jsem utíkala.
Před barákem jsem ještě hleda klíče a pak jsem rychle zapadla dovnitř, naštěstí mě neponásledoval. Pak jsem si sedla do šatny a deset minut to rozdýchávala. Nerozumněla jsem co ten chlap říkal za což jsem ráda, ale docela mě to traumatizovalo, takhle, když to píšu, to nezní tak hrozně, ale bylo to hrozné a pořád jsem si říkala, co by se stalo, kdyby mě chytil, jestli by mě zabil bo já nevim.. Naštěstí už na to moc nemyslím, ale stejně... By mě zajímalo, co bych dělala, kdyby se mi stalo něco opravdu hrozného :D No, tak jsem si řekla, že už tu Lindu nebudu tak týrat, protože jsem pochopila, jaký je to utíkat pomalu o život :D Chudák Linda takhle zdrhá skoro pořád a ještě ke všemu s Doktorem :D No nic :D

Abych přešla k další a to poslední fázi tohoto deníčkového článku, včera jsem se probírala staré deníky a našla jsem jeden opravdu vtipný zápis z doby, kdy mi bylo devět:

19.01.2010
Nesnáším matikářku, dávámi úkoly navíc a taky nesnáším holku XY myslí si, že když má babičku v Ostravě že umí slovensky ale já mám taťku slováka takže umím slovensky líp, rozhodně líp. Nosí nestylový oblečení a navíc říká, že jsem ťuk ťuk a posmívá se mi, že mám desky s krtečkem, ale přitom jsou pěkný!

Tak to vidíte, jaké jsem byla dítko :D Ale náhodou, Krteček je cool :D Dosud s ním mám povlečení :D Hups, to jsem se prořekla :D Náhodou to není nic trapného :D

No, to by byl asi konec tohoto deníčového článku, do komentářů mi napište, co si o tom myslíte a zítra očekávejte další článek :) Vážně se omlouvám za tu svou neaktivitu, snad se mi podaří to nějak zpravit :)
Vaše Scrat
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gertrůdářka Gertrůdářka | 7. března 2015 v 22:57 | Reagovat

Nemám co dodat! Jako vždy opět příjemné překvápko vtipně popsané! A desky s krtečkem jsou cool! Btw z jakýho třídy to bylo? A holka XY????

2 Scrat Scrat | E-mail | Web | 8. března 2015 v 0:10 | Reagovat

[1]: Ze třetí třídy, byla to Boučkovnice :D

3 Niky Niky | 8. března 2015 v 2:55 | Reagovat

Vážně zajímavý článek! :D
Hodně mě to pobavilo :).
A jé... k nám příští rok zavítají návštěvníci z Polska... :D to dopadne. xD Umím si představit naše dorozumění... to bude zábava :D... jupí.
Tak... ten zážitek bych zažít nechtěla ._.
Krteček je cool! :D

4 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 8. března 2015 v 18:55 | Reagovat

Taky prokrastinuju, a jak. Dneska se s tím ale snažím bojovat a celkem mi to jde.
Ten projekt musel být super. My jsme měli ve škole na návštěvu studenty ze Švýcarska a to bylo taky dobrý. Nejvíc se ale těším do Anglie!
Chápu tu tvojí situaci s tím chlápkem. Já bych se asi zbláznila strachy. Vždycky, když jdu večer sama domů, strašně se bojím, aby mě někdo neznásilnil. :D Ještě, že ti nic neudělal.
Miluju starý zápisy z deníčků. A ještě víc zbožňuju, když si čtu svoje povídky, který jsem psala v osmi letech. "O sedmičce, která chtěla být šestkou" je moje oblíbená. :)

5 teryna teryna | 8. března 2015 v 22:34 | Reagovat

Fakt vtipný článek :DD
Cizinci u nás byly minulí rok, ale bohužel letos je u nás jen jeden američan... Nu snad příští rok.
Rozhodně jsem pro, co se týče těhlech článků, je to zábavné! C:

6 Irith Irith | Web | 9. března 2015 v 15:47 | Reagovat

Docela mě to pobavilo.
"Asi jí nechutnal":-)

7 Lucy Lucy | E-mail | Web | 11. března 2015 v 21:10 | Reagovat

Toto sa mi páči :-D tie zápisky najviac :-D som si predstavila seba, ako by som niečo také vytvorila... zápisnica jedného blázna :-D
aj ja chcem cudzincov do školy! :D bolo by to cool, navyše by to bolo super aj po tej jazykovej stránke a možno by som stretla ja nejakých "fandomákov" :-D
plus v spojení tých bláznov (=spolužiaci) by na ten pobyt asi nezabudi :-D
mne prišlo na um ako som si raz v lete chcela začať písať denník (a vydržalo mi to asi 5 dní a zapisovala som si to takého "denníčka" s potlačou hello kitty *facepalm* :D) úplne najviac milujem ten prvý zápis, kde som napísala, že som začala pozerať DW :3 ♥

8 Polly Polly | Web | 20. března 2015 v 17:54 | Reagovat

Je to pěkné. A ten konec, jak ses doopravdy dokopala k tomu se jít konečně učit. Na tom bys mohla vydělávat :-)

9 Snapeova Snapeova | Web | 27. března 2015 v 21:17 | Reagovat

Na mě možná trochu dlouhé, jako spíš, moc témat v jednom, jestli chápeš, takže nevim pak jestli si do komentáře budu pamatovat všechna témata. :D

Každopádně, prokrastinaci tohto typu znám dost dobře, akorát jsem si to nikdy nezapisovala :D

A ty přednášky, to zní úžasně, to bych taky ráda zažila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!