Blog je opět v provozu! (30.6)

Květen 2015

Touha zapadnout (video)

24. května 2015 v 15:31 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Ach ano, tak jsem zpět. Já vím, vrátila jsem se už předminulý týden, ale lenost je svině :D :P Tentokrát jsem tu s videem.

Sedm příznaků závislosti na Prstenu

17. května 2015 v 1:14 | Scrat |  Hobit a Pán Prstenů
Zdravím!
Tak jsem tu (Nebo spíš nejsem. Právě teď nejpíš někde běhám po Pompejích, ale píšu to v pondělí, takže nevím.) s dalším PP článkem. Inspirovalo mě, když jsem k narozeninám dostala milášš-, tedy Prsten (fantasy-obchod.cz) a po několika dnech jsem u sebe začala pozorovat zvláštní příznaky... Tak jsem je tu sepsala. (Teď si docela říkám, že už by byla zdravější závislost na dýmkovém kouření nebo kokainu, ale čert to vem, kašlu na to, co Gandalf říká! Prý je nosit Prsten zodpovědnost, pche!)

DIY: Tričko "DON'T BLINK"

15. května 2015 v 10:11 | Scrat |  Tvorba
Zdravím!
Další DIY věc, ano, uhodli jste.

10 slov, které mám ráda

13. května 2015 v 11:12 | Scrat |  Úvahy
Zdravím!
Možná někteří z vás pamatují článek 10 slov, která nesnáším. Rozhodla jsem být dneska pozitivnější, obrátit to a napsat 10 slov, které mám naopak ráda.

Viaggio in Italia 2015: Informace

11. května 2015 v 17:17 | Scrat |  Cestování
Zdravím!
Jelikož jsem tak trochu neměla nic co na práci (jaký neuzavřený známky?), rozhodla jsem si odskočit od všedního života do... Ano, do Itálie. Do země, kde každých pár kroků zakopnete o nějakou tu antickou památku, do země zalité sluncem (vážně se musím oblíkat jako jeptiška, když se chci podívat do chrámu?!), plné flirtujících Italů a hlavně - do země PASTYYY!
Ano, vždycky jsem milovala cestování a ještě víc miluji o něm psát (což dokazuje to, že je to už skoro rok, co jsem byla v Anglii a stále jsem to nedopsala... Ale, však až budu stará bezzubá stařena, tak si na to vzpomenu a dodělám to, nebojte), takže spolu se starým dobrým Gandalfem, mámou, sestrou Glumkou a ještě celým zbytkem zájezdu jedu tuto středu a vracm se v neděli.
(Pokud byste dostali chuť mě vykrást, varuju vás, máme celkem dravýho psa, a ne, není to plyšák... Stejně nevíte, kde bydlím :D ... )
A tak jsem se vás, mí milí čtenáři, rozhodla na tuto krátkou dobu opustit. Snad to tu beze mě přežijete, ale nebojte, budou tu přednastavené články. Navíc po minulé zkušenosti s mojí reakcí při příliš dlouhém odloučení od wi-fi jsem si našetřila data, takže pokud budu moct, postnu něco na instagram, abyste to beze mě a mých keců přežili :D
Takže se uvidíme příští týden, ale zatím -
Arrivederci! (je to italsky?)
Vaše Scrat

Bude to tak lepší

3. května 2015 v 17:58 | Scrat |  Doctor Who drabble a jednorázovky
Zdravím!
Jak jsem slíbila, je tu článek na Téma Týdne. (Kdo by nechápal, proč je to k TT přiřazeno, v povídce se vyskytuje Clara - jinak také Nemožná dívka.)
Ano, správně. Je tu další DW povídka. V podstatě něco na styl "To jsem já, Claro", odehrávající se na konci dílu Death in Heaven, střídání pohledů Doktora a Clary.
Varování: spoilery, feels
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!