Blog je opět v provozu! (30.6)

Únor 2016

Kolektiv má přednost před jednotlivcem (povídka)

13. února 2016 v 17:35 | Scrat |  Vlastní jednorázovky
Zdravím!
Tak jsem tu s novou vlastní povídkou, trochu netradiční. Byla bych ráda, kdybyste zanechali svoje názory v komentářích :)

Padesát malých radostí

5. února 2016 v 21:38 | Scrat |  Vykecávací koutek
Zdravím!
V poslední době jsem tak trošku hodně optimistická (co se to se mnou děje?!), tak jsem se rozhodla s vámi o ten optimismus podělit.
Víte, mnoho lidí se rádo vypisuje z toho, co je štve a vyjmenovává věci, které nesnáší. Já jsem nebyla vyjímkou. Jednou jsem si sepsala seznam věcí a lidí, které nesnáším. Bylo jich vážně hodně. Pak jsem si ale uvědomila, že mě to jenom zbytečně plní negativní energií a jen jsem zbytečně ještě víc naštvaná.
Narazila jsem ale na vyjímky - několik postů na tumblru, kde byly důvody, proč v životě pokračovat.
Uvědomila jsem si, že člověk byl měl mít radost z maličkostí. A došo mi, že i já mám pár takových maličkostí, jsou to úplně bezvýznamné, běžné věci, ale přesto mě dokáží potěšit a vykouzlit mi úsměv na tváři. Tak tady jsou.

Fotky ze starého, polorozpadlého domu

3. února 2016 v 20:13 | Scrat |  Fotky
Zdravím!
Určitě všichni víte, jakou mám úchylku jak moc zbožňuju starý věci. No a moje kamarádka, která se mimochodem dostala na tu stejnou školu jako já, mi jednou, ještě před Vánocemi navrhla, že mě vezme do jednoho starého domu, abych si to tam nafotila a na oplátku tam vyfotím ji a její kamarádku (vážně, je to zvláštní, ale v poslední době mě čím dál víc lidí žádá, abych jim vyfotila profilovky na facebook :D ). Ochotně jsem souhlasila a tady máte tedy výběr fotek, které jsem tam nafotila.
Byla jsem tam 23.prosince, ale zveřejňuji ty fotky až teď, protože některé z nich jsem dávala do složky domácích prací na talentovky.
No, tak tady jsou.
PRAVIDLA PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ:
1. Napíšete svůj názor slušně.
2. Nebudete psát sprostá slova.
3. Nebudete sem dávat reklamy, pokud to nepíšete pod článek speciálně pro reklamy (TADY.)
4. Nepište pod články nic, co s nimi nesouvisí, na to máte článek (odkaz o dva řádky výše.)
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ A POKUD JE PORUŠÍTE, MÁTE TU ZABLOKOVANÝ PŘÍSTUP!


IKONKY:

A zase se vraťte!